ZAJEZDY.NET - Zažijte dovolenou jinak - plavba na moři

Sep 16.

Zažijte dovolenou jinak - plavba na moři

Blog

Poznejte nová místa, země, kulturu, náboženství s perfektním zázemím, skvělou gastronomií a zábavou na plavbách skvěle vybavených lodích společnosti MSC. Plavby nejsou tak drahé, jak si možná myslíte. Vydejte se na plavbu a zažijete opravdu jinou dovolenou…

Dokážete si představit romantický západ slunce ve Středomoří u skleničky výběrového vína se scenérií v podobě lodi opouštějící přístav? Pokud nikoli, tak si vyberte z nabídky plaveb a my vám tuto představu splníme. Na palubě vás totiž nečekají jen gastronomické speciality z celého světa, ale i mnoho zábavných programů či hudebních vystoupení. Každý den si tak zvolíte program přesně podle nálady. Nezapomíná se však ani na ty nejmenší, o něž je během plavby také dobře postaráno. V dětském koutku je pro ně připraven opravdu pestrý program. Každý večer tak budete usínat s pocitem klidu v očekávání následujícího dne, kdy poznáte opět kulturu jiného města, země nebo dokonce kontinentu. S námi zažijete poznání až pěti zemí za pouhý jeden týden, to vše navíc bez toho, abyste se museli kamkoli stěhovat, hotel přece následuje vás. Poznat tak můžete zákoutí Středomoří, Karibiku, Afriky, Severních moří, Asie nebo také Ruska čí Arabského poloostrova.

Plavbu na moři si buď zamilujete anebo už nikdy na loď nepojedete. Mezi tím nic jiného není. Díky naší certifikaci nyní nabízíme plavby ve spolupráci se silným partnerem, který nesází na nejnižší ceny, ale na kvalitu a prvotřídní servis. Plavby nenabízíme na méně než 5 dnů, protože poměr vynaložených investic, ztrátou času cestováním nepřinese efekt kvalitně strávené dovolené. Plavby jsou nabízeny jako komplexní zájezdy s dopravou a delegátem minimálně na 7 nocí a více. Nabízíme luxusní lodě společnosti MSC Cruises, kde se Váš sen stane skutečností. Vybrat si můžete hned z několika vlajkových lodí, mezi něž patří MSC Splendida, MSC Fantasia, MSC Magnifica a další.    

Garantujeme Vám, že plavba na moři pro Vás bude neskutečným zážitkem. Protože se jedná opravdu o jinou dovolenou je nutná vždy osobní konzultace. Dovolená na lodi je určitým způsobem specifická a je nutné probrat s vámi všechny aspekty této jiné, ale opravdu skvělé dovolené.

Než si přijdete pro katalog plaveb, můžete se podívat na základní nabídku plaveb

Najdeme Vám dovolenou dle Vašich představ